SUMO ring zápasZápasy sumo zná bezpochyby každý z vás. Sport, při němž se dva korpulentní muži vytlačují z definovaného prostoru. Vyhrává samozřejmě ten, kdo zůstane ve vyznačené ploše. Chcete-li tomuto na první pohled tvrdému sportu dodat více šmrncu a zábavy, přinášíme vám jedinečnou příležitost.

Je to nafukovací sumo, respektive vše výše popsané jen s tím rozdílem, že jste navlečeni ve velkém nafukovacím obleku s přilbou. Součástí výbavy je i krční chránič, jež vás ochrání před jakýmkoliv úrazem při pádu.

Sumo, jako v bavlnce

Změřte síly se svým protivníkem, avšak za zcela příjemnějších podmínek. Žádné tvrdé nárazy, rány do těla či pády na zem. To vše nyní absolvujete v maximálním pohodlí díky nafukovacímu obleku. Staňte se sumo zápasníkem se vším všudy, k čemuž vám poslouží bezpečný a pevný postroj. Ten vám zároveň dodá robustní postavu velkého a mohutného bojovníka. Vše probíhá na podložce čtvercového půdorysu, na níž je vyznačen kruh. Právě za jeho hranici je zapotřebí dostat soupeře, a to nejrůznějším způsobem – silou, lstí, vypočítavostí či přímou cestou.

Sumo pro libovolné akce

Vytvořte při vaší rodinné oslavě, firemním večírku nebo sešlosti s přáteli originální zábavní program. Nabídněte všem kolem příležitost, stát se nedílnou součástí boje sumo, při němž nepadají rány, nýbrž vznikají humorné a komické situace.

Pronajměte si zábavní atrakci…velmi dobře se pobavíte.

Video k nahlédnutí, klikněte: VIDEO č. 1, VIDEO č. 2