TUTO ATRAKCI POUZE PŮJČUJEME (NEZAJIŠŤUJEME DOPRAVU ANI OBSLUHU) – osoba, která si atrakci půjčuje je zodpovědná za bezpečný, plynulý chod a dozor u atrakce.

Outdoorová nafukovací atrakce, která zaujme děti i dospělé. Skvělá pro firemní akce, soutěže týmů. Je důležitý být hbitý, koncentrovaný a udržet rovnováhu. Nabízí výbornou zábavu pro všechny zúčastněné – dokonalý nástroj pojící pohybové dovádění s řadou humorných situací.

Zábava v podaní Big ballers je bezpochyby známa mnohým lidem. Její originální provedení s koulemi nad vodní hladinou je jistě bezkonkurenční. Jen málokdo se však chce namočit a znepříjemnit si prožitek libovolné společenské události.

Proto vám přinášíme praktický pronájem nafukovacích Big Ballers – obřích koulí bez vody.

 

Co jsou Big Ballers?

Představte si velký ohraničený prostor, který je tvořen v duchu nafukovacích hradů. V něm se nachází čtyři velké nafukovací koule. Vaším úkolem je, přeskákat po nich z jedné strany arény na druhou. Na první pohled lehký úkol. Ten se ale záhy řádně zkomplikuje a stane se báječnou zábavou.

Pokud chcete vaší plánované společenské akci, narozeninové oslavě či firemní sešlosti dodat mnohem originálnější a kreativnější podobu, zaměřte se na dokonalý zdroj legrace, adrenalinu a řádění.

Nafukovací big ballers se čtyřmi koulemi je toho jednoznačným důkazem. Připravte svým návštěvníkům a kolemjdoucím bezkonkurenční zážitek, při němž vznikne velká spousta komických a nezapomenutelných situací.

Rozměr atrakce je 6 x 12 m, výška 3 m. Pro umístění je potřebný pevný, rovný povrch, nejlépe 13 x 8 m. Atrakce je určena pro děti, které ji zvládnou samotné absolvovat až po dospělé, ovšem omezena hmotností účastníka – do 100 kg.

Technické parametry: 2,2 kW/16 A/220 V.

 

 

V případě zájmu o zajištění atrakce BIG BALLERS nás neváhejte kontaktovat KONTAKTUJTE NÁS