Jedinečná adrenalinová atrakce

Chcete udělat vaši společenskou akci, firemní sešlost či rodinnou příležitost skutečně nezapomenutelnou? Hledáte něco, co přiláká pozornost kolemjdoucích a zvědavců? Adrenalin spojený se zábavou, jež nemá obdoby?

Potom využijte pronájmu revoluční atrakce s názvem Free Jump. Jediný exponát svého druhu v ČR, který byl vyroben na zakázku.

Novinka, s níž se prosadíte kdekoliv. Rozptýlení, jež nadchne nejenom postarší děti, ale také dospělé jedince. Atrakce lákající především svojí ojedinělou podobou a absolvovaným zážitkem. Místo stávající se doslova továrnou na produkci všudypřítomného adrenalinu, zábavy a dobrodružství.

Skoky z výšky šesti metrů

Free Jump přináší velkou dávku výše zmíněného. Výsuvné schody se zábradlím dovedou účastníka atrakce až na vrchol, odkud se může oddávat volnému pádu z výšky šesti metrů.

Free Jump k pronájmu

Buďte první, kdo ve vašem blízkém okolí uspořádá společenskou akci s novou a neokoukanou atrakcí. Využijte výhodný pronájem Free Jump, který vám přinese dostatek pozornosti a návštěvníků.

Vsaďte na originalitu, preciznost zpracování a výsledný zážitek. Ten se stane pro účastníky atrakce dozajista nezapomenutelný, stejně, jako vámi pořádaná událost.

Pro firemní, či jinou propagaci slouží reklamní okna 2 m x 1 m a je možné vložit vlajky na odskočiště. Vsaďte na originalitu, preciznost zpracování a výsledný zážitek.

CHCETE-LI SE PODÍVAT NA KRÁTKÉ VIDEO z letiště Staňkov u Domažlic 09/2017 KLIKNĚTE:  zde

Pro umístění je potřebný pevný, rovný povrch, prostor pro atrakci 20 x 8 m. Vstup na atrakci je pouze z jedné strany. Každý účastník je našimi instruktory slovně poučen, jak má skok vykonat.

Atrakce je určena pro děti od 10 let a hmotnosti minimálně 30 kg, tyto podmínky musí být splněny současně, dále je určena pro dospělé do maximální hmotnosti do 130 kg.

Technické parametry: 2kW/16 A/220 V.

 

 

V případě zájmu o zajištění této atrakce nás kontaktujte KONTAKTUJTE NÁS