TUTO ATRAKCI POUZE PŮJČUJEME (NEZAJIŠŤUJEME DOPRAVU ANI OBSLUHU) – osoba, která si atrakci půjčuje je zodpovědná za bezpečný, plynulý chod a dozor u atrakce.

lidský stolní fotbal lanáček (669x446)Patříte k příznivcům stolního fotbálku? Milujete zábavu, pohyb a dáváte přednost komickým situacím? Potom vám přinášíme jedinečnou příležitost zapůjčení „lidského fotbalu“. Jak již název této nafukovací atrakce naznačuje, budete to vy, kdo se stane nedílnou součástí vznikajícího sportovního klání.

Fotbal v několika lidech

Představte si stolní fotbal v reálné podobě jen s tím rozdílem, že místo figurek malých fotbalistů stojíte na hřišti vy v životní velikosti. Staňte se článkem zábavné hry, jejímž cílem je strefit soupeřovu branku. Má to však malý háček. Stejně, jako u zmenšené varianty stolního fotbálku se musíte jako hráči držet příslušných vodících tyčí. Tím dochází ke ztížení jakéhokoliv pohybu, což vede ke vzniku nekonečné, jedinečné a neotřelé zábavy.

Pronájem lidského fotbalu

Využijte ekonomicky zajímavý pronájem nafukovacího fotbalu, jemuž se budete oddávat se svými přáteli nebo jej nabídnete návštěvníkům pořádané akce, společenské sešlosti či na firemním večírku.

Spojte pohybové aktivity s humorem a originálním vyžitím. Nafukovací atrakce je zcela bezpečná a odolná proti fotbalovému zápolení mužů a žen. Povzneste klasický fotbal na daleko vyšší úroveň a přineste sami sobě či potenciálním zájemcům stolní fotbálek v životní velikosti.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z AKCE: VIDEO první – je to vážně zábava :-)……….VIDEO druhé – i ten, kdo točí by mohl přijít k úrazu 🙂

lidský stolní fotbal se zastřešením (3) (800x800)

Technické parametry atrakce: rozměr – 12 x 6 m, 1,1 kW/16 A/220 V.

 

V případě zájmu o zapůjčení této atrakce nás neváhejte kontaktovat KONTAKTUJTE NÁS