TUTO ATRAKCI POUZE PŮJČUJEME (NEZAJIŠŤUJEME DOPRAVU ANI OBSLUHU) – osoba, která si atrakci půjčuje je zodpovědná za bezpečný, plynulý chod a dozor u atrakce.

Potěšte především malé ratolesti. Nafukovací skluzavka je populární atrakcí, která je příslibem nekonečné zábavy. Produkt zhotovený z kvalitních výrobních materiálů, jež dokáže odolávat náročným dětským radovánkám. Pronajměte si tuto nafukovací atrakci a připravte dětem den, na který jen tak nezapomenou. Vymyslete jim originální zábavní program, v jehož popředí bude figurovat právě moderní skluzavka dostatečných rozměrů.

Pronájem nafukovací skluzavky

Blíží se dětský den nebo sportovní klání? Plánujete zorganizovat společenskou či kulturní akci? Chystáte obecní sešlost, narozeninovou oslavu nebo firemní událost? Hledáte zpestření městských akcí, soutěží nebo tradičních jarmarků? V tom případě volte nafukovací skluzavku, která patří neodmyslitelně k báječnému pobavení dětí. Vsaďte na prověřenou zábavu, kvůli níž se na vaší akci budou malé ratolesti s nadšením vracet, stejně tak, jako jejich rodiče.

Rozměr atrakce 8 x 5 m, její maximální zatížení je 200 kg. Pro instalaci nafukovací skluzavky je nutné zvolit rovný a pevný povrch. Skluzavka je bez náročných požadavků na instalaci a montáž. Technické parametry: 0,8 kW/16 A/220 V.

Bude nafukovací skluzavka tou pravou zábavou pro děti?  KONTAKTUJTE NÁS