Vyzkoušejte si um kovbojů z divokého západu. Vstupte do arény, v níž máte jistotu, že při pádu letíte přímo do měkkého. Usaďte se na věrnou kopii býka a pusťte se do rodea… Držte se zuby nehty a zdolejte býka, který je přístupný naprosto všem, kteří atrakci zvládnou sami. Omezeno je pak váhou 120 kg. Užívejte si zábavu, která nenabývá konce. Rodeobýk nabízí skvělou zábavu pro děti i dospělé. Je to atrakce, která se hodí snad ke všem příležitostem. Užijete si spoustu legrace. Elektrický býk je ideální pro firemní akce, kde se Vaši účastníci náramně pobaví. Často je velkým zdrojem legrace na narozeninových oslavách, obecních akcích a rovněž měl tu čest být i příjemným překvapením pro svatebčany.

Náš rodeobýk je velmi oblíbenou součástí také dětských dnů. I pro Vás bude skvělou zábavou. Pronájem rodeobýka – to je skvělá zábava pro děti i dospělé.

KRÁTKÉ VIDEO K NAHLÉDNUTÍ ZDE:-)

Potřebný prostor pro umístění atrakce je 6 x 5 m. Tato nafukovací atrakce vyžaduje pro umístění pevný, rovný povrch bez ostrých hran. Je to profi rodeo býk, jehož nosnost je 120 kg. Nelze stěhovat po schodech. Vlastní váha 180 kg. Technické parametry: 4,5 kW/16 A/220 V.

 

 

Rodeo býka rádi přivezeme i k Vám KONTAKTUJTE NÁS