rodeo býkVyzkoušejte si um kovbojů z divokého západu. Vstupte do arény, v níž máte jistotu, že při pádu letíte přímo do měkkého. Usaďte se na věrnou kopii býka a pusťte se do rodea… Držte se zuby nehty a zdolejte býka, který je přístupný naprosto všem. Užívejte si zábavu, která nenabývá konce. Rodeobýk nabízí skvělou zábavu pro děti i dospělé. Je to atrakce, která se hodí snad ke všem příležitostem. Užijete si spoustu legrace. Elektrický býk je ideální je pro firemní akce, kde se Vaši zaměstnanci náramně pobaví. Často je velkým zdrojem legrace na narozeninových oslavách a rovněž měl tu čest být i příjemným překvapením pro svatebčany.

Náš rodeobýk je velmi oblíbenou součástí také dětských dnů a obecních slavností. I pro Vás bude skvělou zábavou. Pronájem rodeobýka – to je skvělá zábava pro děti i dospělé.

KRÁTKÉ VIDEO K NAHLÉDNUTÍ ZDE:-)

Rozměr atrakce je 6 x 5 m. Tato nafukovací atrakce vyžaduje pro umístění pevný, rovný povrch bez ostrých hran. Je to profi rodeo býk, jehož nosnost je 120 kg. Nelze stěhovat po schodech. Vlastní váha 180 kg. Technické parametry: 4,5 kW/16 A/220 V.

Rodeo býka rádi přivezeme i k Vám KONTAKTUJTE NÁS